akademik kurul

18 şubat 2016 tarihinde  saat 12:00’da Fakültemiz Basri Koçyiğit Kültür Merkezinde yapılan Fakülte Akademi Kuruluna, dekanımız Prof.Dr. Ahmet ATAÇ’ın  açılış konuşması ve akabinde 2015-2016 Bahar Döneminin hayırlı olması temennileri ile başlandı.

Bir önceki akademik kurulda ve fakülte yönetim kurullarında alınan hedef kararlar okunarak ne kadarını gerçekleştirebildiklerine Prof.Dr. Ahmet ATAÇ tarafından açıklık getirildi. Birçok hedefin fakülte tarafından gerçekleştiğini beyan eden ATAÇ sadece Çevre düzenlemesi ile ilgili olan bir hususun bahar dönemi ile birlikte sonuçlandırılacağını söyledi.

Akademik Kurulda her açıdan oldukça olumlu bir akademik dönem geçirildiğini bahar dönemi ile birlikte bu olumlu havanın devam etmesi temennilerinde bulunularak, dilek ve istek soruları aşamasına geçildi.

Fakülte Öğretim elemanlarının akademik ve özel isteklerine dekan ATAÇ tarafından cevaplar verildi. Sınavlarda uyulması gereken kurallar konusu içinde sınavlarda cep telefonlarının kapalı olması gerekliliği ve yapılması gerekenler konusunda hemfikre varıldı.

Sınav sonuçlarının erken açıklanması konusunda fikir alışverişinde bulunularak, öğretim elemanlarının sınav sonuçlarını çok geç açıklamalarının bazı sorunlara neden olduğuna değinildi.

2016 bahar döneminin tüm fakültemize hayırlı olması temennileriyle son verildi.
MANİSA

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ

DEMİRCİ-MANİSA

45900

 +90 (236)

462 24 88

 +90 (236)

462 16 00


  •    

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik