aRAŞTIRMACI - YAZAR YAVUZ BAHADIROĞLU

          KYK Akademi Farkındalık Konferansları kapsamında 20 Nisan 2016 Çarşamba günü saat 19.00’da Basri Koçyiğit Kültür Merkezi’nde Yazar Yavuz Bahadıroğlu “Osmanlı’da Aile Hayatı” adlı bir konferans verdi. Konferansa, Manisa KYK İl Müdürü Kemal Koçkaya, Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ahmet Ataç başta olmak üzere birçok öğretim elemanı ve öğrenci yoğun ilgi gösterdi.

     Sayın Bahadıroğlu, geçmişten günümüze Türk Devletlerinin sürekliliğinde, insan yetiştirme ve aile yapısının önemine dikkat çekti. Türk liderlerinin yetişmesinde ailenin, özellikle de annenin, ne derece bir yeri olduğunu vurgulayan konuşmacı, bu yapının kimi dizi ve filmlerde çarpıtıldığını dile getirdi. Türk diline ve manevi değerlerine sahip çıkılması gerekliliğini savunan Bahadıroğlu, konuşmasını Necip Fazıl Kısakürek’in bir şiiriyle tamamladı.

         Program 20.30 sularında, konuğumuza, Manisa KYK İl Müdürü Kemal Koçkaya’nın çiçek, Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk’un hediye takdimi ile sona erdi.MANİSA

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ

DEMİRCİ-MANİSA

45900

 +90 (236)

462 24 88

 +90 (236)

462 16 00


  •    

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik