Manisa Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ne Rektörümüz Prof.Dr. Ahmet ATAÇ tarafından  Dekan V. olarak atanan Prof.Dr. Ahmet ÇETİN görevine 15.08.2019 tarihinde makam odasında yapılan törenle başladı. Dekan V. Prof.Dr. Ahmet ÇETİN görevi teslim alırken yaptığı konuşmasında tüm akademik ve idari personeli kucaklayarak yanında olmalarını istediğini belirterek, fakültemizi daha iyi yerlere getirmek arzusunda olduğunu belirtmiştir.

Eğitim Fakültesi tüm akademik ve idari personelin katıldığı törene, Prof.Dr. Ahmet ÇETİN’in misafiri olarak daha önce görev yaptığı MCBÜ Akhisar Meslek Yüksek Okulu personeli’de katılmışlardır. Eğitim Fakültesi olarak Dekan Vekilimiz Prof.Dr. Ahmet ÇETİN’e yeni görevinde başarılar dileriz.

Demirci Eğitim Fakültesinde 15 Ağustos 2019 tarihinde Dekanlık devir-teslim töreni yapıldı.

Demirci Eğitim Fakültesi Dekanlığına Akhisar Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet ÇETİN atandı. Devir teslim töreninde; kendisini bu göreve layık gören Rektör Prof. Dr. Ahmet ATAÇ’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Prof. Dr. Ahmet ÇETİN; Eğitim Fakültesi çıkışlı olduğunu ifade ettikten sonra Prof. Dr. Ahmet ATAÇ’ın Eğitim Fakültesi Dekanlığı döneminde göstermiş olduğu başarılara ilaveten şimdi yeni Rektörümüz olarak vereceği destekle Eğitim Fakültesini daha ileriye götürebilmek arzusunda olduğunu, bunun için tüm akademik ve idari personeli kucaklayarak yanında olmalarını istedi.

Törene; Eğitim Fakültesinin tüm akademik ve idari personelinin yanında Tütün Eksperliği Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rana KİBAR, Akhisar Melek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Kadir AY, Salihli Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Cihangir Alaca, Kırkağaç Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali KONURALP, Fizik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Halil BABACAN, Salihli Meslek Yüksekokulu eski Müdürü Doktor Öğretim Üyesi Adnan ERDAL, Akhisar Meslek Yüksekokulu personeli ve Muradiye eski Belediye Başkanı Münir Kibar katıldı.MANİSA

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ

DEMİRCİ-MANİSA

45900

 +90 (236)

462 24 88

 +90 (236)

462 16 00


  •    

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik