Kıymetli öğrencilerim

Köklü bir geçmişe sahip olan Demirci Eğitim Fakültesi; öğretmenlik mesleğini hedeflemiş öğrencilere hizmet veren bir kurumdur. 41 idari personel ile hizmet veren fakültemiz, 74 kişilik dinamik ve tecrübeli öğretim elemanı kadrosuna sahiptir.

Her zaman önemli bir güç olduğunu kanıtlayan ve bilginin temin edildiği mekânlardan olan Demirci Eğitim Fakültesi, sevgi ve saygıyı esas alan, etik değerlere saygı duyan, kaliteyi ve mükemmelliği amaçlayan, milli ve manevi değerler çerçevesinde idealist bir anlayış içinde çalışmaya devam etmektedir.

Unutmamalıyız ki öğrendiğimiz her şey geleceğimize bir yatırımdır. Fakültemizi tercih eden öğrencilerimiz göreceklerdir ki, iyi bir öğretmen olabilmeleri için gerekli imkân ve şartlar Fakültemizde mevcuttur. Fakültemizde eğitim alan tüm öğrencilerimiz Fakültemizin sıcak ve samimi ortamı sayesinde yabancılık çekmeyecekler ve çabuk uyum sağlayacaklardır.

Bu bağlamda, Üniversite sınavını kazanarak yeni kayıt yaptıran öğrencilerimizi tebrik eder, kayıtlı ve mezun öğrencilerimizin başarılarının devamını dilerim.

Sevgi ve saygılarımla

MANİSA

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ

 +90 (236)

462 16 00   

 +90 (236)

462 24 00

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik