EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANIMIZ PROF. DR. AHMET ÇETİN TİYATRO KULÜBÜYLE BİR ARAYA GELDİ

Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ahmet ÇETİN 2018 yılı SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ ÖDÜLLERİ kapsamında “Tiyatro Geleceğin Öğretmenleri ile Öğrencilerini Bir Araya Getiriyor” adlı projeyle 2.liğe layık görülen Tiyatro Kulübünü kabul etti.

Kabulde öğrencilere sertifikalarını takdim eden Dekanımız Prof. Dr. Ahmet ÇETİN, öğrencileri ayrı ayrı tebrik etti. Dekan Çetin; Atatürk’ün “Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.” sözünün bugün daha da iyi anlaşıldığını ve ümitsizliğe kapılmadan emin adımlarla, sanata ve sanatçı ruhuyla geleceğe bakmamız gerektiğini kaydetti. Dekan öğrencilere: “Bu etkinliği gerçekleştirmiş olmanız, gelecek kuşaklara güzel bir dokunuştur. Onlara tiyatro ile yeni dünyaların kapısını açarak gönülleri kazandınız. Eminim ki; bundan sonra da daha güzel oyunlar sergileyerek milli kültürümüze katkı sağlayacağınızdan şüphem yok” dedi.

Kabulde Tiyatro Geleceğin Öğretmenleri ile Öğrencilerini Bir Araya Getiriyor adlı proje danışmanları Doç. Dr. Cihan ÇAKMAK ile Dr. Öğr. Üyesi Ali DAŞMAN da hazır bulundular.
MANİSA

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ

 +90 (236)

462 16 00   

 +90 (236)

462 24 00

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik